Ovu stranicu uređuju učenici u sklopu geografske sekcije.
Očekuju Vas veoma interesantne geografske priče!!!
Sve šta je potrebno je da klikneš na željeni naslov i uživaš.
5. razred

Andi
(priredila Ninoslava Marinkov)

Fuji
(priredila Marija Vezmar)

Vulkan Sveta Helena
(priredio Marko Dejanović)

Proleće zima
(priredila Anđela Tomić)

Polarna noć
(priredila Anja Kresoja)

Geografske karte antičke Grčke
(priredio Kristian Balaž)

Bele noći
(priredila Marija Vezmar)

Jesen
(priredio Matija Kozić)

Istraživanja Marsa
(priredila Teodora Volarov)

Prvi ljudi na Mesecu
(priredila Ninoslava Marinkov)

Kristofer Kolumbo
(priredila Kosana Jakonić)

Fernando Magelan
(priredio Marko Dejanović)



Najpoznatiji vodopadi sveta
(priredila Jovana Erdeljan)

Kanjon Kolorada
(priredila Katarina Ćirić)

Yellowstone
(priredila Slađana Todorović)

Vulkan Krakatau
(priredila Katarina Ćirić)

Jovan Cvijić
(priredila Jovana Erdeljan)

Fernando Magelan
(priredila Marina Stefanović)

Godišnja doba
(priredila Anastasija Popov)

Hamerfest
(priredila Tara Ćirić)

Bele noći
(priredila Jelena Iličin)

Rotacija Zemlje
(priredila Milica Sandić)

Mlečni put
(priredila Katarina Ćirić)

Vasko De Gama
(priredila Slađana Todorović)






Vodopadi
(priredila Teodora Turudija)

Najlepši fjordovi
(priredila Maja Isakov)

Venačne planine
(priredila Teodora Turudija)

Najpoznatije planine
(priredila Maja Isakov)


Žarki toplotni pojas - Tajland
(priredile Teodora Turudija i Maja Isakov)

 (priredile Teodora Turudija i Maja Isakov)
                  
Bele noći                              
 (priredila Andrea Tunić)

Godišnja doba  
(priredio Bojan Markov)


Rotacija i revolucija planeta
(priredio Marko Ludaić)



Nemirna Zemlja (pomeranje kontinenata)  (priredila Teodora Turudija)

Film "Litosferne ploče"
(predlaže Vam Teodora Turudija)

                 (priredila Maja Isakov)

Stene u Kikindi
(priredili Andrea Tunić i Bojan Markov)

7. razred

Njujork
(priredila Teodora Volarov)

Velika jezera
(priredila Teodora Volarov)

Misisipi
(priredila Isidora Iličin)

Sejšelska ostrva
(priredila Teodora Volarov)

Zambezi
(priredila Teodora Volarov)

NP Serengeti
(priredila Isidora Iličin)

Serengeti
(priredila Teodora Volarov)

Južnoafrička Republika
(priredila Isidora Iličin)


Nil
(priredila Isidora Iličin)

Tunis
(priredila Teodora Volarov)

(priredila Isidora Iličin)

Singapur
(priredila Isidora Iličin)

Seul
(priredila Marija Kovačević)

Vijetnam
(priredila Teodora Volarov)

Tajland
(priredila Teodora Volarov)

(priredila Teodora Volarov)

(priredila Anja Vučić)
(priredila Marija Kovačević)

6. razred

(priredio Marko Dejanović)

(priredio Lazar Turudija)

(priredile Mina Vidović i Teodora Volarov)

(priredio Jovan Marčeta)

(priredio Lazar Turudija)

Lepote Rumunije - prezentacija
(priredio Vujadin Kojić)

Lepote Mađaske - prezentacija
(priredio Aleksandar Lakatoš)


Grčka - prezentacija

            (priredio Aleksandar Lakatoš)

(priredio Albert Nađ)

                  (priredio Stefan Poljan)

                  (priredio Vujadin Kojić)


Alpi
(priredio Vujadin Kojić)

Dunav
(priredio Aleksandar Lakatoš)